اهداء زمین احداث مرکز تشخیص و درمان سرطان شناسی از سوی دکتر بهادری

مراسم کلنگ زنی مرکز تشخیص و درمان سرطان شناسی ناهید در شهر تنکابن در زمین اهدایی استاد بهادری برگزار شد
همزمان با عيد سعيد فطر درتاريخ ٩٨/٣/١٦از ساعت ١١مراسم باشكوهي درتنكابن با حضور استاد دكتر بهادري، فرماندار، امام جمعه، فرماندهي نيروي انتظامي و مديريت شبكه بهداشت ودرمان ، اعضاء شوراي اسلامي شهر  و با همراهی جمع  كثيري از پزشكان  و شهروندان شهر تنکابن برگزار و کلنگ احداث مرکز تشخیص و درمان سرطان شناسی ناهید در محل زمین اهدایی استاد بهادری به زمین زده شد.
زمين اهدائي برای ساخت این مرکز به مساحت ١٨٠٠٠ متر مربع است که استاد بهادری به نیابت از همسر فقید خود زنده یاد دکتر ناهید پیشوا به دانشگاه علوم پزشکی مازندران اهدا کرده اند.
در این مراسم پس از تلاوت آيات قران مجيد و ادای احترام به سرودجمهوري اسلامي، ابتدا استاد دكتر بهادري بيوگرافي خود و اهداف واگذاري اين زمين را  بيان کرده و از زحمات اقاي دكتر جانبابايي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران ومسئولين شهر درموردتغيير كاربري آن برای احداث مرکز درمانی بیماریهای سرطانی به نام همسرفقيد شان شادروان استاد دكتر ناهيد پيشوا تشکر کردند.
در ادامه رئيس شوراي شهر و مديريت شبكه بهداشت و درمان و امام جمعه و فرماندار شهر تنکابن هريك  به تفصيل این اقدام نيكوكارانه و خدا پسندانه استاد بهادری را تحسین و درخصوص ضرورت تاسیس این مرکز برای درمان بيماران سرطاني سخنانی ایراد کردند.
 همچنین يكي از اهالي تنکابن اشعاري پر نغز در وصف استاد دكتر بهادري سرودند و مراسم باكلنگ زني  در محل احداث ساختمان توسط استاد بهادری و مسئولين شهر پايان يافت.